Anasayfa - Electropower Elektrofüzyon Kaynak Makineleri Skip to content

%100 yerli üretim ElectroPower elektrofüzyon kaynak makineleri ile 2 kere kazanın!

Muadillerine göre daha iyi fiyata sahip ürünlerimiz ve müşteri memnuniyeti yüksek marka bilincimizle işiniz için en iyi tercihi yaparsınız!

Our Products

Ürünlerimize 1 günde servis veriyoruz!

Ürünleriniz servisimize ulaştığı andan itibaren 1 iş günü içerisinde servis işlemleri yapılarak size kargo ile geri gönderilir. Böylece işiniz minimum aksama ile devam eder.

Garanti Şartlarımız

Teknik Servisimiz

Kalite Belgelerimiz

about-vms-1
iso-9001-2015-1
iso10002-2014-2
ce-2020-1

Referanslarımız

Mutlu müşterilerimizin arasında yerinizi alın!

dogan-maraz
“EP 1600 elektrofüzyon kaynak makinasını ROMANYA da kullanmaktayız. Şimdiye kadar 6 şantiye bitirdik cihazda en ufak bir sorun çıkmadı, üstelik elektriksel yasadığımız problemlerde dahi firmayı aradığımızda destek aldık. Normalde burda hep alman malı cihazlar kullanılıyor, ben Türk Malını aldım çok da memnun kaldık. Tavsiye ederim.”
Doğan Maraz
Romanya
ilyas-kozanoglu
Kırıkkale'de çalıştığım iş yerinde satılmaktaydı, aldım. 3 yılı aşkın zamandır kullanmaktayım. 3 yıldır sadece bakım yaptırmak için servise gönderdim, makina en ufak bir arıza dahi vermedi. Jeneratörüm güzel, makinam güzel, yaptığım işlerde en ufak bir sorun dahi çıkmadı. Bu sezon ihtiyacımı karşılamak için 2 adet daha aldım.
İlyas Kozanoğlu
Kırıkkale
emrah-demir
“Yaklaşık 16 yıldır polietilen ustalığı yapıyorum. Mesleği babamdan öğrendim. 2018 yılında ElectroPower ailesi ile tanıştım. EP 500 elektrofüzyon modelini kullanmaktayım. Çokda memnunum. Gerek servis gerekse kalite açısından. ElectroPower yetkililerine telefonda her daim ulaşabilmekteyim, olası ihtiyaçlarıma hızlı çözüm sunmaları ve samimiyetleri gerçekten çok güzel. Herkeze tavsiye ederim. Israrla; Yerli Malı Yurdun Malı!”
Emrah Demir
Yozgat
mesut-tiryaki-1
“30 yıldır bu işin içindeyim. Nice projeler sonlandırdım. Makinayı alırken karamsar yaklaştım ancak kullandıktan sonra farklı bir marka hayal bile edemiyorum. Kaliteli, hafif, kullanışlı. Elektrofüzyon kaynak makinası alacaklara tavsiye ederim. Beni tanıyanlar bilir çok titizimdir. Makinam yıllara meydan okudu, dış kapağı alüminyum ve fırın boyalı. Boyada dökülme çizilme dahi yok. Israrla tavsiye ediyorum.”
Mesut Tiryaki
Ankara
Bizimle Birlikte Kazanın

Bayimiz olmak ister misiniz?

Türkiye ve yurt dışında ürünlerimizin satılması, pazarlanması, tanıtılması adına bayilikler veriyoruz. Bayilerimiz ürünlerimizi bayi fiyatları ile alıp, yedek parça problemleri yaşamıyorlar.

Blog

Elektrofüzyon ve altyapı konularında daha fazla bilgi edinmek için blogumuzu takip edin.

× WhAtsapp